VÍT MAKOVSKÝ s.r.o. - vodoinstalace, topení, vybavení koupelen

Brněnská 292, 664 42 Modřice, tel.: 547 243 491, mob.: 608 470 370, e-mail: vitmakovsky@vitmakovsky.cz

Nabízené produkty
Služby
 Kontakt                                  

Brněnská 292, 664 42 Modřice

      tel.: 515 537 131
     fax: 515 537 132 


         
Provozní doba:
    Po-Pá: 7 - 15,30 hod
.
vitmakovsky@vitmakovsky.cz

 

 

Pravidla pro fyzické osoby

Kdo může čerpat kotlíkové dotace

Žadatel – oprávněným žadatelem kotlíkové dotace je fyzická osoba, která má ve vlastnictví / spoluvlastnictví rodinný dům určený pro bydlení nebo bytový dům o maximálním počtu 3 bytových jednotek, ve kterém bude provedena výměna zdroje tepla na pevná paliva s ručním přikládáním.

Rodinný dům – pro možnost čerpání kotlíkové dotace musí být tento dům vytápěn převážně kotlem na pevná paliva s ručním přikládáním. Pro možné čerpání kotlíkové dotace musí dům splňovat třídu „C“ nebo vyšší z hlediska klasifikace energetické náročnosti budovy nebo majitel zároveň požádal o realizaci opatření v rámci NZU nebo budou provedeny „mikro“ energetická opatření vedoucí ke snížení energetické náročnosti domu (viz tabulka níže).

„Mikro“ energetická opatření – Poskytovat doporučení k provádění mikro energetických opatření musí energetičtí specialisté se zaměřením na „Energetická certifikace budov“. Jejich seznam je uveden na stránkáchMPO. Služby energetického specialisty jsou pak jedním z uznatelných výdajů v rámci kotlíkové dotace.

Smluvní partner pro mikroenergetická posouzení a PENB – Zpracování mikroenergetického posouzení a PENB zajišťuje náš smluvní partner Enexa projekt s.r.o.. Pro rychlé a zároveň jednoduché vyřízení žádostí bude nastaven formulář na vyplnění na nových stránkách www.kotlikydotace.cz, které budou v provozu od poloviny prosince, paralelně s vyhlášením výzev nejrychlejších krajů.

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: CNC obrábění -  Prodej a montáž žaluzií -  Kovovýroba -  Svářecí technika -  Izolace střech -  Klimatizace - dodávka i montáž -   -   - Nářadí - 
dřevostavby