VÍT MAKOVSKÝ s.r.o. - vodoinstalace, topení, vybavení koupelen

Brněnská 292, 664 42 Modřice, tel.: 547 243 491, mob.: 608 470 370, e-mail: vitmakovsky@vitmakovsky.cz

Nabízené produkty
Služby
 Kontakt                                  

Brněnská 292, 664 42 Modřice

      tel.: 515 537 131
     fax: 515 537 132 


         
Provozní doba:
    Po-Pá: 7 - 15,30 hod
.
vitmakovsky@vitmakovsky.cz

 

 

Jak podat žádost v OPZP

Kdo může žádat o podporu

Podpora na ekologické projekty OPZP je otevřena širokému spektru žadatelů. Program je otevřen obcím a městům, organizacím státní správy a samosprávy, výzkumným a vědeckým ústavům, fyzickým osobám podnikajícím i neziskovým organizacím.

Kdy můžete žádat o podporu

Jednotlivé kraje a města mohou nyní podávat své žádosti o podporu v OPZP na základě výzvy vyhlášené pro danou prioritní osu/specifický cíl. Průběžně aktualizovaný předběžný plán výzev i právě otevřené výzvy jsou zveřejňovány na stránkách OPZP v sekci Výzvy.

Fyzickým osobám – konečným uživatelům bude pak finanční podpora v rámci 2. Prioritní osy OPZP (výměna zdrojů tepla na pevná paliva v rodinných domech) poskytována prostřednictvím projektů jednotlivých krajů, které budou příjemci dotace z OPZP 2014–2020. V sekci Výzvy krajů naleznete poslední zveřejněné tiskové zprávy ohledně předpokládaného vyhlášení výzev v rámci jednotlivých krajů (informace pro vás budeme pravidelně aktualizovat).

Kde bude možné žádat o podporu

Žádost o poskytnutí kotlíkové dotace v rámci OPZP bude ze strany vlastníků rodinných domů možné předložit na Krajském úřadě patřičného kraje. Vyhlášení prvních výzev v rámci OPZP se předpokládá na konci tohoto roku až začátkem roku 2016 podle možností jednotlivých krajů. Informace o výzvě budou zveřejňovány na stránkách každého kraje.

 
 

jak podat žádost

Jak podat žádost o podporu

Pro správné podání žádosti je důležité, aby se žadatel seznámil s podporovanými projekty a aktivitami v rámci dané prioritní osy a specifických cílů a zároveň i veškerými podmínkami programu OPZP a konkrétní výzvy, aby nedošlo k přehlédnutí některé z podmínek a z toho vyplývajícího zjištění, že není možné finanční podporu získat. Doporučujeme seznámit se s Pravidly pro žadatele a příjemce podpory v OPŽP 2014–2020 a dalšími dokumenty, které budou zveřejňovány na stránkách OPZP v sekci Dokumenty.

 
 
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: CNC obrábění -  Prodej a montáž žaluzií -  Kovovýroba -  Svářecí technika -  Izolace střech -  Klimatizace - dodávka i montáž -   -   - Nářadí - 
dřevostavby