VÍT MAKOVSKÝ s.r.o. - vodoinstalace, topení, vybavení koupelen

Brněnská 292, 664 42 Modřice, tel.: 547 243 491, mob.: 608 470 370, e-mail: vitmakovsky@vitmakovsky.cz

Nabízené produkty
Služby
 Kontakt                                  

Brněnská 292, 664 42 Modřice

      tel.: 515 537 131
     fax: 515 537 132 


         
Provozní doba:
    Po-Pá: 7 - 15,30 hod
.
vitmakovsky@vitmakovsky.cz

 

 

Tepelná čerpadla Alpha-InnoTec 

Akční leták zde:

S volbou nového vytápěcího systému rozhodujete o tom jak vysoké nebo nízké budou v příštích desetiletích vaše náklady na vytápění. Mimoto má vaše rozhodnutí i pozitivní nebo negativní vliv na životní prostředí.

Nároky na vytápění se v předchozích letech výrazně změnily. Díky rostoucím cenám a zvyšujícímu se uvědomnění ochrany životního prostředí je dnes v popředí stále více hospodárnost vytápění bez ztráty komfortu při zachování okolního prostředí.

Při vytápění tepelným čerpadlem šetří slunce 75% a více požadované energie pro vytápění a ohřev vody.
Sluneční energie je k dispozici přímo za vašimi dveřmi ve Toto teplo okolního prostředí je blízko nás neomezeně k dispozici. Pro každého z nás!

Jak funguje tepelné čerpadlo

V uzavřeném okruhu dochází k vypaření, stlačení a zkapalnění ekologického chladiva. Při tomto procesu se zvyšuje tlak, což má za následek i zvyšování teploty chladiva. Na tomto základě vznikají pro vytápění vhodné teploty, které jsou pak vhodné pro vytápění pomocí podlahového nebo radiátorového topného systému.

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: CNC obrábění -  Prodej a montáž žaluzií -  Kovovýroba -  Svářecí technika -  Izolace střech -  Klimatizace - dodávka i montáž -   -   - Nářadí - 
dřevostavby