Background

Plynové kotle

 

Plynové kotle patří mezi nejoblíbenější zdroje vytápění v Česku díky spolehlivému provozu, komfortní regulaci a nízkým provozním nákladům.

Díky moderním technologiím jsou kondenzační plynové kotle schopné efektivně využít až 98 % použité energie, a přinášejí tak možnost efektivního vytápění a ohřevu vody.

kotel VIesmann
kotlů

Efektivní vytápění plynem díky kondenzační technice

Kondenzační plynové kotle nevyužívají pouze teplo, které vzniká při spalování jako měřitelná teplota topných plynů (tepelná hodnota), ale dodatečně i obsah jeho vodní páry (výhřevnost). Kondenzační kotle jsou schopny odebrat teplo, které je obsažené ve spalinách a dodatečně ho přeměnit na výhřevné teplo a to využít.

Vysoce výkonné výměníky tepla dokáží spaliny před únikem do komína vychladit natolik, že vodní pára, která je v nich obsažena, cíleně kondenzuje a dodatečně přenáší do topného systému uvolněné teplo z kondenzace.

S touto technologií dosahuje plynový kondenzační kotel normovaného stupně využití až 98 % (vztaženo na výhřevnost). Vytápění plynem pomocí kondenzačního kotle pracuje velmi úsporně z hlediska energie, což šetří jak peněženku, tak životní prostředí.

Výměna plynového kotle je pro nás hračka, oslovte nás.

O váš kotel se postaráme i v budoucnu

Uvedením kotle do provozu naše práce nekončí, postaráme se i o záruční a pozáruční servis. Provádíme opravy, čištění a pravidelné roční prohlídky plynových kotlů vyškolenými techniky .

Chci se dozvědět více

servis kotlů

Kontakujte nás

Máte zájem o naše služby?  Chcete se na něco zeptat? Stačí vyplnit formulář níže a my se vám brzy ozveme. Budeme se těšit na vaši zprávu.

    Odesláním formuláře udělujete souhlas se Zpracováním osobních údajů.

    • telefon 608 470 370
    • email vitmakovsky@vitmakovsky.cz
    • adresa Brněnská 1172, Modřice