Background

Rekuperační jednotky

 

Prostředí a faktory jako prach a hluk kolem našich domovů, bytů či kanceláří neovlivníme. Co ale můžeme snadno ovlivnit je kvalita vnitřního prostředí. To vám rádi pomocí rekuperačních jednotek pomůžeme vytvořit.

rekuperační jednotka
instalatér

Přestaňte ztrácet teplo větráním

Systémy větrání s rekuperací tepla slouží hlavně k zajištění optimální výměny vzduchu
v objektu a k minimálním tepelným ztrátám při větrání. Tepelné ztráty větráním
u standartních rodinných domů jsou díky mikro ventilaci i okenním štěrbinám až 40 %
z celkové ztráty objektu. Větrání s rekuperací tepla je již běžnou součástí moderních větracích systémů v domech, bytech i kanceláří, a na jeho zavedení není nic složitého.

Díky předávání tepla mezi odpadním (odváděným) a čerstvým (přiváděným) vzduchem, je dům dostatečně větrán bez vysokých tepelných ztrát. Dnes jsou velké nároky na těsnost obvodového pláště budov, které vedou k nedostatečné výměna vzduchu. Mohou tak vzniknout problémy s vlhkostí, plísněmi nebo množením mikroorganismů (např. roztoči).

Špatně větrané prostředí v objektu může způsobit zdravotní komplikace a těmto problémům předchází právě instalace systému větrání s rekuperací. Systém větrá automaticky, s možností nastavení různé intenzity větrání pro různé úseky dne.
V objektu je tedy zajištěno trvalé větrání i v okamžiku, kdy v něm nejsou lidé.

Kontakujte nás

Máte zájem o naše služby?  Chcete se na něco zeptat? Stačí vyplnit formulář níže a my se vám brzy ozveme. Budeme se těšit na vaši zprávu.

    Odesláním formuláře udělujete souhlas se Zpracováním osobních údajů.

    • telefon 608 470 370
    • email vitmakovsky@vitmakovsky.cz
    • adresa Brněnská 1172, Modřice