Background

Fotovoltaika

 

Fotovoltaické panely mění tepelnou energii na elektřinu a svou přeměnou snížuje náklady za energie až o 50 %. Fotovoltaika je navíc velice šetrná k přírodě, neprodukuje žádné emise ani odpad. S fotovoltaikou se můžete stát částečně, nebo i zcela, energeticky soběstační. Také má tu moc, že může zvýšit hodnotu vaší nemovitosti.

solární panely
solární panely

Využitím energie ze slunce se můžete radovat ze snížených účtů za energii

Využitím energie ze slunce můžete profitovat z nízké spotřeby tepla a kromě toho se každý měsíc může radovat ze snížených účtů za energii. Kdo dnes investuje do nového topného zařízení, měl by si jeho doplnění solárním systémem naplánovat ihned.

Instalace solárních kolektorů znamená ekologicky šetrnou volbu, protože emise CO2 snižujete trvale udržitelným způsobem. K tomu poskytuje firma Viessmann optimální souhru všech komponentů a perspektivní techniku.

Získejte příspěvek od státu na solární zařížení

Na pořízení solárních zařízení lze čerpat veřejné dotace v rámci programu Zelená úsporám. Investiční náklady se vám vrátí již po několika letech na základě úspory energie.

Chci se dozvědět více informací

tepelné čerpadlo

Kontakujte nás

Máte zájem o naše služby?  Chcete se na něco zeptat? Stačí vyplnit formulář níže a my se vám brzy ozveme. Budeme se těšit na vaši zprávu.

    Odesláním formuláře udělujete souhlas se Zpracováním osobních údajů.

    • telefon 608 470 370
    • email vitmakovsky@vitmakovsky.cz
    • adresa Brněnská 1172, Modřice