Background

Servis kotlů

 

Jestli máte zájem o rychlý a kvalitní servis kotlů, nebojte se nám zavolat na 777 725 225 nebo pište na servis@vitmakovsky.cz

Nabízíme záruční a pozáruční servis plynových kotlů značek Viessmann, Destila, Thermona, Baxi a De Dietrich.

servis kotlů
servis kotlů

Nevyčištěný kotel má větší spotřebu a může vás ohrozit na životě

Plynové spotřebiče potřebují pravidelné revize a případný servis. Předcházíme tím vlastnímu ohrožení, proto tuto problematiku nepodceňujte. Revize u plynových spotřebičů by se měly provádět minimálně jednou za rok a musí je provést odborník. Zanesený plynový spotřebič má větší spotřebu a hlavně může být nebezpečný. Největší nebezpečí vzniká u kotlů napojených do komínu, které si odebírají vzduch z místnosti a nesprávným spalováním může dojít k otravě všech obyvatel v domě.

Pro bezproblémové využívání plynových spotřebičů, ať už se to týká kotlů, sporáků nebo kamen, je vhodné zajistit si pravidelný servis a kontrolu mimo topnou sezónu.

Činnost servisní služby pokrývá veškeré služby spojené se zajištěním provozu plynových zařízení. Nedostatky zjištěné servisní prohlídkou odstraníme.

Nabízíme výměnu starších kotlů

Majitelům starších typů kotlů, jejichž výrobky jsou na konci životnosti nabízíme výměnu za nový kotel ze současného sortimentu. Pomůžeme s výběrem vhodné náhrady, původní kotel demontujeme a osadíme nový. Provedeme napojení na stávající systém odtah spalin. V případě potřeby zajistíme potřebné revize nebo vyvložkování komínového tělesa. Osadíme a zapojíme nový regulátor. Předání končí uvedením kotle do provozu a vysvětlení obsluhy servisním technikem.

tepelné čerpadlo

Servisované značky kotlů

BAXI
DESTILA
VIESSMANN
THERMONA
DE DIETRICH

Kontakujte nás

Máte zájem o naše služby?  Chcete se na něco zeptat? Stačí vyplnit formulář níže a my se vám brzy ozveme. Budeme se těšit na vaši zprávu.

    Odesláním formuláře udělujete souhlas se Zpracováním osobních údajů.

    • telefon 608 470 370
    • email vitmakovsky@vitmakovsky.cz
    • adresa Brněnská 1172, Modřice